Jūsu sniegto personas informāciju Sabiedrība apstrādā saskaņā ar Latvijas Republikas likumu «Fizisko personu datu aizsardzības likums».

Sabiedrība interneta vietnē  stadu-audzetava.lv  neglabā Jūsu sīkdatnes jeb tā sauktās “Cookies”.

Apmeklējot interneta vietni stadu-audzetava.lv un veicot pirkumu kā viesis un/vai veicot reģistrācijas procesu, Jūs personīgi un pašrocīgi ievadāt informāciju par sevi – vārds, uzvārds, adrese, kontaktinformācija. Šī informācija ir paredzēta tikai un vienīgi pasūtījumu pilnvērtīgai apstrādei un izpildes nodrošināšanai. Sabiedrība Jums neprasa nevienā no reģistrācijas vai pirkuma veikšanas posmiem, kā arī ne ar e-pasta pieprasījumu, no Jums citu personīgu informāciju, kā piemēram citu interneta vietņu paroles, banku un norēķinu karšu datus (šie dati tiek prasīti tikai no maksājumu operatora vai bankas un šo datu ieguve nav saistīta ar interneta vietni stadu-audzetava.lv  – interneta vietne saņem tikai un vienīgi apstiprinājumu vai noraidījumu no maksājuma operatora par maksājuma statusu), notariāli apliecinājumus vai citus dokumentus, kas var radīt nākotnē finansiālus vai morālus zaudējumus.

Interneta vietnē tiek obligāti pieprasīta Jūsu kontaktinformācija – tālrunis un e-pasta adrese pilnvērtīgas pasūtījuma apstrādes un izpildes nodrošināšanai, kā arī turpmākai Jūsu informēšanai par mūsu īpašiem piedāvājumiem un/vai akcijām. Šie piedāvājumi netiek izsūtīti biežāk kā divas reizes mēnesī, lai nenoslogotu jūsu e-pasta kastes vai tālruņus. Gadījumos, ja Jūs saņemat ar stadu-audzetava.lv Jums adresētus sūtījumus biežāk nekā tas ir norādīts šai politikā, lūgums nekavējoties informēt mūs par šāda fakta iestāšanos. Ja Jūs vairs nevēlaties saņemt no stadu-audzetava.lv un Sabiedrības informāciju par akcijām un jaunumiem, lūdzu informējiet mūs, sūtot e-pastu ar lūgumu dzēst Jūsu personīgo un kontaktinformāciju no mūsu datubāzes.

 

Tiešām vēlējies atstāt savu pirkumu grozu?

Ievadi savu kontaktinformāciju, lai saglabātu savu iepirkumu grozu. Iespējams mēs nosūtīsim arī kādu patīkamu atlaides kodu :)