Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Par sīkdatņu izmantošanu

Mūsu mājas lapā izmanto sīkdatnes. Jūs varat uzzināt vairāk par sīkdatnēm, to izmantošanu un kontrolēšanas iespējām.

Izmantojot šo mājas lapu, Jūs piekrītat lietot sīkdatnes saskaņā ar šo Sīkdatņu paziņojumu. Proti, Jūs piekrītat veiktspējas/analītisko sīkdatņu izmantošanai turpmāk norādītajiem mērķiem. Ja Jūs nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, izslēdziet tās saskaņā ar šā Sīkdatņu paziņojuma norādījumiem, lai sīkdatnes no šīs mājas lapas nevarētu tikt ierakstītas Jūsu ierīcē.

Kāpēc man vajadzētu atļaut sīkdatnes
Sīkdatnēs ietvertā informācija tiek izmantota, lai uzlabotu pakalpojumus, piemēram:

  • Iespējot pakalpojumu, lai atpazītu ierīci un jums nevajadzētu ievadīt to pašu informāciju vairākas reizes viena uzdevuma laikā, piemēram, aizpildot tīmekļa veidlapu vai tīmekļa aptaujas lapu;
  • Atļaujot, lai video atskaņotājs darbotos pareizi
  • Nosakot, cik daudz cilvēku izmanto pakalpojumus, lai tos varētu vieglāk izmantot, un vai ir pietiekami daudz jaudas, lai nodrošinātu ātrumu; anonīmo datu analīze palīdz saprast, kā cilvēki mijiedarbojas ar dažādiem tiešsaistes pakalpojumu veidiem, lai mēs varētu tos uzlabot

Analītiskās sīkdatnes (utma, utmb, utmc, utmz) – barkava.lv izmanto Google Analytics rīku, lai statistikas vajadzībām iegūtu informāciju par tīmekļa vietnes unikālo apmeklējumu skaitu, katra tīmekļa vietnes apmeklētāja pavadīto laiku tīmekļa vietnē, noteiktu apskatītās tīmekļa vietnes sadaļas, u.tml. Vairāk informācijas par Google Analytics rīku un to izmantotajām sīkdatnēm ir pieejama šeit.

AddThis sīkdatnes (atuvc, atuvs) – AddThis var saglabāt sīkdatnes Jūsu ierīces pārlūkprogrammā, kas nepieciešamas, lai dalītos ar barkava.lv tīmekļa vietnes saturu sociālajos tīklos (piemēram, Facebook, Twitter, LinkedIn, Youtube, Flickr, u.tml.) vai lai izveidotu piekļuves statistiku. Šo sīkdatņu esamība, skaits un statuss var būt atkarīgs no tā, kā Jūs izmantojat attiecīgos sociālos tīklus pirms barkava.lv tīmekļa vietnes apmeklējuma vai tā laikā. Mēs Jūs lūdzam ņemt vērā šo sociālo tīklu sīkdatņu pārvaldības noteikumus attiecīgajās tīmekļa vietnēs. AddThis privātuma politika ir pieejama šeit.

Kā Jūs varat atteikties no sīkdatņu izmantošanas?

Ja Jūs nevēlaties, lai Jūsu ierīces pārlūkprogrammā tiktu saglabātas šīs tīmekļa vietnes vai šajā Sīkdatņu politikā norādīto trešo personu nosūtītas sīkdatnes, Jums ir iespēja atteikties no sīkdatņu saņemšanas un saglabāšanas Jūsu ierīces pārlūkprogrammā. Lielākajai daļai populārāko pārlūkprogrammu var uzstādīt iestatījumus, kas atspējo sīkdatņu saņemšanu. Šie iestatījumi visbiežāk ir atrodami pārlūkprogrammu izvēlnes sadaļās “preferences” vai “opcijas”. Vispārīga informācija, kā mainīt sīkdatņu saņemšanas iestatījumus, ir pieejama šeit. Lūdzam ņemt vērā, ka, atsakoties no sīkdatņu saņemšanas, šīs tīmekļa vietnes darbība var tikt apgrūtināta vai tās saturs var nebūt Jums pilnībā vai daļēji pieejams.
Instrukcijas, kā mainīt sīkdatņu iestatījumus populārākajām pārlūkprogrammām, ir atrodamas:

Firefox 2.0+ / 3.0+ / 4.0+/8.0+
Internet Explorer (IE) 9.0+
Internet Explorer (IE) 11.0+
Google Chrome
Safari
Opera